Sağlıklı Yaşam

   Günümüzde hemen her yerde sağlıklı yaşam ile ilgili konular gündeme gelmekte ve bilgi verilmektedir. Hemen herkesin üzerinde mutabık olduğu konu ise sağlı yaşamın ilk kuralının "dengeli beslenme" olduğudur. Peki bir başka deyişle "iyi beslenme" diye de tanımlayabileceğimiz dengeli beslenme nedir ve nasıl yapılabilir?

  İyi beslenmenin ilk belkide en önemli kuralı doğal gıdadır. Yani kısaca açıklamak gerekirse dünya nüfusunun artması ve buna bağlı olarak daha kısa zamanda daha fazla tarımsal ürün elde etmek amacıyla yapılan çalışmalar maalesef insan yaşamına faydalı olmadığı gibi birçok yönden de zarar vermektedir. Tarımsal ilaç ve hormonlar özellikle sebze ve meyvelerle birlikte vücudumuza girmekte ve başta kanser olmak üzere birçok rahatsızlığa sebep olmaktadır.

 Sadece tarımsal ürünler değil hemen hemen tüm işlenmiş gıdalarda özellikle koruyucu maddelerde aynı şekilde sağlığımız için büyük risk taşımaktadır. Yöreköy olarak sizlere ev yapımı doğal ürünlerle buluşturmayı hedefliyoruz. Bu amaçla Türkiye'nin dört bir yanında doğal olarak ev yapımı gıda ürünleri yapan kişilerle sizleri buluşturarak sizlerin en kaliteli gıda ürünlerine kolay erişmenizi sağlamak istiyoruz.

 Sizin de "ben bundan para kazanabilirim" dediğiniz  doğal ev yapımı ürünleriniz varsa sizi hemen https://yorekoy.com sitemize ve instagram  @yorekoycom sayfamıza bekliyoruz. Teşekkür ederiz.